۱۳۹۷/۰۸/۲۱

دیدار نماینده مردم لامرد و مهر با جمعی از مسئولین و اهالی بخش وراوی

: دکتر سید محسن علوی نماینده مردم لامرد و مهر در مجلس شورای اسلامی با همراهی دهقان معاون برنامه ریزی و هماهنگی امور عمرانی فرمانداری مهر و جمعی از مدیران شهرستان با حضور در بخش وراوی با جمعی از مسئولین و معتمدین بخش وراوی دیدار کرد.

دکتر سید محسن علوی نماینده مردم لامرد و مهر در مجلس شورای اسلامی با همراهی  دهقان معاون برنامه ریزی و هماهنگی امور عمرانی فرمانداری مهر و جمعی از مدیران شهرستان با حضور در روستای چاه شرف با اعضای شورای اسلامی و جمعی از معتمدین این روستا دیدار کرد.
به گزارش روابط عمومی فرمانداری مهر ؛ پیگیری جهت تکمیل سالن ورزشی ، احداث زمین فوتسال چمن مصنوعی ، احداث پارک روستا و اصلاح شبکه فرسوده آب از مهمترین درخواست های شورای اسلامی و اهالی روستای چاه شرف بود که در این دیدار مطرح گردید و در همان لحظه طی تماس دکتر علوی با مدیران استانی دستگاه های مربوطه رایزنی و موافقت شد تا حصول نتیجه پیگیری شود.
در ادامه دکتر علوی با حضور در بخشداری وراوی  با شهرداران ، دهیاران و اعضای شوراهای اسلامی شهرها و روستاهای تابعه بخش وراوی دیدار کرد.
در این جلسه نماینده مردم لامرد و مهر  به ارائه گزارشی از اقدامات صورت گرفته در حوزه انتخابیه در زمینه های عمرانی و جذب اعتبارات پرداخت، شوراهای اسلامی شهرها و روستاها نیز به بیان مشکلات شهر و روستای خود پرداختند.
دیدار علوی جوان  با جمعی از اهالی و معتمدین شهر وراوی نیز پایان بخش برنامه حضور نماینده مردم در بخش وراوی بود.
 نماینده مردم لامرد و مهر در مجلس شورای اسلامی در جمع مردم وراوی به ارائه گزارشی از اقدامات صورت گرفته پرداخت.
پیگیری جهت تحقق مطالبه دیرینه مردم این بخش در خصوص شبانه روزی شدن درمانگاه وراوی از مهمترین درخواست های شورای اسلامی شهر وراوی و اهالی در این جلسه بود. سید محسن علوی نیز در این جلسه طی تماس تلفنی با ریاست دانشگاه علوم پزشکی فارس تحقق و ارتقاء این مرکز درمانی به شبانه روزی را با توجه به صدور مجوز آن  خواستار شد.
 


منبع : Mohr.farsp.ir

کد خبر : 69559
تعداد بازدیدها : ۸۰
مطالب مرتبط با این موضوع :
نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   برای ارسال نظر خود، دکمه ارسال را بزنید
کد امنیتی را وارد کنید

  •  آمار سایت
  •  اوقات شرعی
کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به استانداری فارس بوده واستفاده از آن با ذکر منبع بلا مانع است