۱۳۹۷/۰۶/۲۹
با حضور معاون مدیرکل سیاسی استانداری فارس؛

معاون برنامه ریزی و هماهنگی امور عمرانی فرمانداری مهر معرفی شد

در جلسه شورای اداری شهرستان مهر و با حضور جمعی از مسئولین استانی مهدی دهقان بخشدار وراوی به عنوان اولین معاون برنامه ریزی و هماهنگی امور عمرانی فرمانداری شهرستان مهر معرفی شد.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری مهر؛ معاون مدیرکل دفتر سیاسی، انتخابات و تقسیمات کشوری استانداری فارس ، در این جلسه ضمن ابراز آرزوی سلامتی مقام معظم رهبری و توفیق رئیس جمهور و دولت تدبیر و امید، بیان داشت: ما هرچه داریم از برکت خون شهیدان است و ان‌شاءالله پاسداران خوبی برای این نظام باشیم. اگر نظام دوام ، بقا و قوامی دارد به خاطر خون شهیدان است.
وی ادامه داد: دشمنان این مردم از بدو تاسیس نظام از هیچ کوششی دریغ نکردند و امروز نیز با توجه به شرایط منطقه ای یک جنگ اقتصادی تمام عیار علیه ما به راه انداخته اند.

کاظمی ، تصریح کرد: امروز جمهوری اسلامی یک کشور تأثیرگذار در عرصه منطقه و بین الملل است و ان شاءالله با وحدت ، همبستگی و اندیشه های نو بتوانیم همچون گذشته از این گردنه ها عبور کنیم. ملت ما نشان داده اند که مردم روزهای سخت و مجاهدت هستند و این دشمنی ها هم ابتدا و انتهایی ندارد.

معاون مدیرکل دفتر سیاسی ، انتخابات و تقسیمات کشوری استانداری فارس خاطرنشان کرد: فراموش نکرده‌ایم که در ابتدای این دولت کشور ما بر اثر همین فشارها بسیار منزوی شده بود و دولت در ابتدا با دیپلماسی قوی و با حمایت های مقام معظم رهبری توانست روابط بین المللی را ترمیم و توسعه دهد و مشکلات زیادی را از پیش رو بردارد.

وی ادامه داد: از دشمنی مثل آمریکا انتظاری غیر از دشمنی و خصومت نمی رود. باید قدری شرایط را مقایسه کنیم؛ دیروز کجا بودیم و امروز کجا هستیم. امروز دنیا ما را به عنوان یک کشور صاحب فناوری و تکنولوژی هسته ای قبول کرده است.اجماع جهانی علیه ایران شکست خورده است و بین آمریکا و متحدان غربی اش برای اولین بار شکاف ایجاد شده است.امروز کشور مقابل ما یعنی آمریکا در شرایط سخت سیاسی و بین المللی قرار گرفته است و افکار عمومی و رسانه‌های آزاد دنیا رفتار دیگر کشورها در قبال پایبندی جمهوری اسلامی به تعهدهای بین المللی و بالعکس آمریکای مدعی قانون مداری را مقایسه و رصد می‌کنند. با اشتباهاتی که آمریکا در قبال تمام قراردادهای بین المللی اش و همچنین در مقابل ما مرتکب شده است ، دیگر آن هژمونی و قدرت بعد از جنگ جهانی دوم را ندارد.

کاظمی گفت: یکی از نتایج مذاکرات خروج ایران از ذیل بند هفتم منشور سازمان ملل بود ؛ بهتر است دوستان قدری در این خصوص مطالعه کنند ، کشور ما اولین کشوری است که بعد از تاسیس سازمان ملل با دیپلماسی و گفتگو توانسته است از زیل این بند بدون جنگ و خونریزی خارج شود.
این مقام مسئول در پایان ابراز داشت: یکی از اتفاقات خوبی که در دولت تدبیر و امید صورت گرفت این بود که استفاده از نیروهای رسمی کادر وزارت کشور که با ساختار و قوانین این وزارتخانه آشنایی لازم را دارند با جدیت بیشتری دنبال شد ، معاون برنامه‌ریزی و هماهنگی امور عمرانی فرمانداری مهر نیز ۱۴ سال سابقه کار در وزارت کشور دارد و ۵ سال نیز بخشدار بوده است.


منبع : Mohr.farsp.ir

کد خبر : 68543
تعداد بازدیدها : ۵۹
مطالب مرتبط با این موضوع :
نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   برای ارسال نظر خود، دکمه ارسال را بزنید
کد امنیتی را وارد کنید

  •  آمار سایت
  •  اوقات شرعی
کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به استانداری فارس بوده واستفاده از آن با ذکر منبع بلا مانع است